O nas

Każdą część kościoła tworzą po prostu ludzie. Ufamy, że istotne wśród nas będzie to, co podarował nam Jezus a zwłaszcza On sam. Chociaż osobiście zaangażujemy się w to dzieło nadając jemu pewien personalny image, nie chodzi tu o nas. Z jednej strony nie chcemy, by dzieło wskazywało na nas, z drugiej strony nie chcemy chować się za nazwami i hasłami, zostawiając pole zbędnym domysłom. Dlatego też pragniemy osobiście przedstawić się jako inicjatorzy oczekujących szerokiej linii partnerów.

*jest chwała, którą należy oddać Bogu na tej ziemi

*jest przesłanie, którym należy usłużyc w tym mieście i regionie

*są ludzie, którzy czekają na zaangażowane formy posługi

*są marzenia i modlitwy, które nie zostały jeszcze spełnione

Jesteśmy gotowi stać się częścią Bożego planu dla Łodzi i doświadczyć łaski uczestniczenia w błogosławieństwie dla tego miasta razem ze wszystkimi, z którymi uda nam się połączyc serca.

Najbardziej szczególne co mamy, to Jezus. Dlatego chcemy w uniżeniu respektować innych łódzkich chrześciijan. Pragniemy uczcić wszystkich służących tu naszemu Panu od lat dając im pełne uznanie dla ich pozycji.

Pragniemy móc powiedzieć za jakiś czas, że „my” oznacza szeroki zastęp różnych wierzących z różnych kościołów mających jedno serce w duchowym zdobywaniu tego miasta.

Pragniemy działać pod patronatem kościołów w Łodzi i w Polsce oraz wielu ważnych dla nas osób.