Poziomy pracy

.

Spotkania Halleluja

Cykliczne bieżące spotkania służące rozwijaniu kulturu uwielbienia i inspiracji odbywają się przeważnie co dwa tygodnie oprócz wakacji >>

Wstęp wolny.

.

Wieczory Halleluja

Wydarzenia na poziomie regionalnego Wieczoru Chwały obecnie z ok. 150 uczestnikami. Na tych spotkaniach występują różne lokalne kościelne zespoły chcące mieć swoje 20 minut na scenie uwielbienia! Każdy zespół / kościół może wysłać swoją propozycję. Na tych wieczorach liczy się głównie pasja!

Wydarzenie kwartalne. Wstęp wolny.

2017.02.25 w łódzkiej Cafe Tekturze – GALERIA ZDJĘĆ Z WIECZORU >>  oraz 2017.12.03 w ŁDK – Info w archiwum >> / Galeria zdjęć >>.

Kolejny Wieczór Halleluja odbędzie się 23 września 2017 również w ŁDK. Już gorąco zapraszamy do planowania, zwłaszcza liderów i przełożonych kościołów oraz zespoły chcące mieć swoje 20 minut na scenie uwielbienia! Zgłoszenia proszę wysyłać na cchh@halleluja.pl. Na tych wieczorach liczy się głównie pasja! Zapraszamy!!

.

Koncert Halleluja

Trzeci poziom naszej pracy, na którym oprócz pasji liczyć się będzie również siła i rozmach wydarzenia. Jest to próba stworzenia kultury prawdziwego worshipu – żywego uwielbienia – odzianego w rzeczywisty koncert mający maksymalny skład zespołu, chóru i orkiestry spiętych razem.

Przed nami drugie wydarzenie.